Startup Lounge girişimleri

A6 Social adblast Anlatsın.com AppAnalytics Brandalis Bundle ComPay Çeviri Dükkanı Doğru Avukat E-Bursum Ekmob Enigma esosyal Evreka Flocktory Fusion 3D Systems Gaaraj Ingenious IPTV ICMs ivarium İyi Sahne Kodyok.com Kolay İK Kuax Kullanıcı Ajansı MakeRelay Makey Market Wall Mutagram Otsimo Pandora pao Parkbob Polenio Pubinno Scorp Segmentify Skyatlas SOR’UN Maxwell Innovations startups.watch Staynote Tabtoy Tuşla Twentify Viviso Zenmate
Bu sene ilk kez 2 gün şeklinde düzenlenen Webrazzi Summit 2015, aynı zamanda Startup Lounge adı altında girişimciler için özel bir alana da ev sahipliği yaptı.

Startup Lounge hakkındaki detayları aşağıda okuyabilir, Webrazzi Summit 2015 altındaki Startup Lounge girişimlerini ve sunumlarını da yine bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Startup Lounge paketinde neler var?

Girişimler için 1000 Euro değerinde olan Startup Lounge paketi içinde aşağıdaki imkan ve avantajlar bulunuyor;

  • 2 kişi (kurucu ortak, girişim çalışanı) için Webrazzi Summit 2015 davetiyesi.
  • 2 gün boyunca Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı.
  • Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit katılımcısıyla girişim olarak tanışma ve onlardan geri bildirim alabilme şansı.
  • İlk gün içerisinde yapılacak olan online oylama sonucunda belirli sayıdaki Startup Lounge girişimi, Webrazzi Arena’ya dahil oluyor ve Webrazzi Summit sahnesinde yarışabiliyor.

Startup Lounge’a hangi girişimler katılmalı?

Startup Lounge’a henüz kapalı beta sürecinde olan girişimlerden tutun da, yatırım almış ve büyüme evresinde olan tüm girişimler katılabilirler.

Startup Lounge’a katılmayı düşünen girişimcilerin özellikle dikkat etmesi gerekenler neler?

Girişiminizi Startup Lounge alanında tanıtırken aşağıdaki detaylara dikkat ederek daha fazla ilgi ve daha yüksek geri dönüşler elde edebilirsiniz;

  • Startup Lounge alanında yer alacak tüm girişimlere birer masa (desk) veriyoruz. Burada demo/sunum yapmak için bir bilgisayar/monitor kurulumu yapabilirsiniz.
  • iPad gibi küçük cihazlar ya da bilgisayar yardımıyla ufak bir form hazırlayarak katılımcılardan doldurmalarını talep edebilir, kafanızdaki kampanya ya da fikir için veri toplayabilirsiniz.
  • Yanınızda girişiminize dair tişört ya da sticker gibi ürünler getirere katılımcılarımıza dağıtabilirsiniz.
  • Webrazzi Summit 2015 katılımcılarına özel olarak beta versiyon kullanım hakkı ya da çeşitli indirim kurguları tasarlayabilirsiniz.
  • Girişiminizi temsil edeceğiniz Startup Lounge alanına takım elbise ya da normal bir kot-tişörtle değil, girişiminizi ürünleriyle gelmenizi tavsiye ediyoruz. :)