Webrazzi Arena

Türkiye’nin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit içerisinde, Webrazzi farkıyla, Türkiye’nin en önemli girişimcilik yarışmasını üçüncü kez düzenledik: Webrazzi Arena! Hemen aşağıda da 2016 yılı Webrazzi Arena girişimlerini bulabilirsiniz.


Webrazzi Arena başvuruları sona erdi, 18 Ekim'de görüşmek üzere!

Webrazzi Arena girişimlere/girişimcilere neler vaadediyor?

Webrazzi Arena yarışmasına katılan girişimler;

  • Türkiye ve bölgenin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2017’de, yine Türkiye ve bölgenin en önemli girişimcilik yarışmasında yer alarak potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilirler.
  • Yerli/yabancı basınla tanışabildikleri gibi yüksek miktarda da geri bildirim toplayabilirler.
  • Ücretsiz olarak Webrazzi Summit 2017’ye katılabildikleri gibi Startup Lounge’a da yine ücretsiz olarak dahil olabilirler. Startup Lounge için Webrazzi Summit 2017’nin en önemli parçalarından biri diyebiliriz. Girişimlerin potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla buluşma şansı yakalayacağı bu özel alanda etkinlik süresince onlarca girişim yer alacak.
  • Webrazzi Summit 2017 öncesinde düzenlenecek olan ve çok özel konukların yer alacağı ‘VIP Dinner’ ve diğer tüm VIP organizasyonlara 2 kişilik davetiye hakkı kazanabilirler.

Girişimlerde nelere dikkat edeceğiz?

Girişimcilik Yarışması’na katılacak girişimler başvurular arasından Webrazzi ekibi tarafından seçilecek. Genel başvurular arasında seçim yaparken aşağıdaki kriterlere göre hareket edeceğimizi söyleyebiliriz.

  • Girişimlerin, ilk kez Webrazzi Arena’da duyuruluyor olması bizim için çok büyük bir artı. Geçmişte ininal ve ÖdeAl gibi girişimlerin Webrazzi Konferansları’nda lanse edildiklerini de hatırlatalım. :)
  • Webrazzi Arena öncesi benzer başka yarışma ya da programlara katılmış olan girişimlere, açıkçası, çok sıcak bakmıyoruz.
  • Girişimler daha önce yatırım almış ya da herhangi bir hızlandırma programına katılmış olabilirler.
  • Webrazzi Arena’da sahneye çıkacak olan girişimler ödeme sistemlerinden mobil oyuna, SaaS’tan e-ticarete kadar çok farklı kategorilerde yer alabilirler. Bu noktada herhangi bir ayrımımız bulunmuyor.

Başvuru süreci nasıl işliyor?

Webrazzi Arena’ya online olarak başvuru yapabilirsiniz. 1 Eylül itibarıyla başvuruları kapatıp, tüm başvurulara olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacağız.Webrazzi Arena hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki forma e-posta adresinizi giriniz.

Webrazzi Arena 2017 Girişimleri

Codela Dialook FindsArt Kimlic Kunduz Purchase Button Reachpeople Tıkla Kutla YeatUp Yüküm Yolda