Startup Lounge

Webrazzi Summit 2017; geçen senelerde olduğu gibi, aynı zamanda Startup Lounge adı altında girişimciler için özel bir alana da ev sahipliği yapacak. Geçen yıl Startup Lounge alanında boy gösteren 50 girişimi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2017'deki Startup Lounge alanında tüm demo masaları doldu, ilginize teşekkürler!

Startup Lounge paketinde neler var?

Girişimler için 4500 TL değerinde olan Startup Lounge paketi içinde aşağıdaki imkan ve avantajlar bulunuyor;

  • 2 kişi (kurucu ortak, girişim çalışanı) için Webrazzi Summit 2017 davetiyesi.
  • Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı.
  • Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit katılımcısıyla girişim olarak tanışma ve onlardan geri bildirim alabilme şansı.

Startup Lounge’a hangi girişimler katılmalı?

Startup Lounge’a henüz kapalı beta sürecinde olan girişimlerden tutun da, yatırım almış ve büyüme evresinde olan tüm girişimler katılabilirler.

Startup Lounge’a katılmayı düşünen girişimcilerin özellikle dikkat etmesi gerekenler neler?

Girişiminizi Startup Lounge alanında tanıtırken aşağıdaki detaylara dikkat ederek daha fazla ilgi ve daha yüksek geri dönüşler elde edebilirsiniz;

  • Startup Lounge alanında yer alacak tüm girişimlere birer masa (desk) veriyoruz. Burada demo/sunum yapmak için bir bilgisayar/monitor kurulumu yapabilirsiniz.
  • iPad gibi küçük cihazlar ya da bilgisayar yardımıyla ufak bir form hazırlayarak katılımcılardan doldurmalarını talep edebilir, kafanızdaki kampanya ya da fikir için veri toplayabilirsiniz.
  • Yanınızda girişiminize dair tişört ya da sticker gibi ürünler getirere katılımcılarımıza dağıtabilirsiniz
  • Webrazzi Summit 2017 katılımcılarına özel olarak beta versiyon kullanım hakkı ya da çeşitli indirim kurguları tasarlayabilirsiniz.
  • Girişiminizi temsil edeceğiniz Startup Lounge alanına takım elbise ya da normal bir kot-tişörtle değil, girişiminizi ürünleriyle gelmenizi tavsiye ediyoruz. :)

Startup Lounge 2017 girişimleri

Bakiciburada.com Banamama Beacontact Bi'Sigortacı Bikoshu bulkeşfet CepteTamir Codela Dahi.ai Dialook Dopigo e-kira FİndsArt Flexwork GmPly iSenses Kartoon3D Kimlic Kobaküs Kunduz Leafinbox Little Sleeper Mangr Meta-lol Metrobi Octovan Others Overstruct Polenio Purchase Button Quant Co. Reachpeople Rofoods Micro Market Saycle Scode Scoutium Servissoft Sociality.io Sports&Merits Stubridge Taglist TamEntegre.com Taptoweb Tıkla Kutla TraceItUp Vivoo Wiseshelf WORKINLOT YeatUp Yüküm Yolda