Webrazzi Arena

Türkiye’nin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit içerisinde, Webrazzi farkıyla, Türkiye’nin en önemli girişimcilik yarışmasını dördüncü kez düzenliyoruz: Webrazzi Arena!


Hemen Başvur

Webrazzi Arena girişimlere/girişimcilere neler vaadediyor?

Webrazzi Arena yarışmasına katılan girişimler;

  • Türkiye ve bölgenin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2018’de, yine Türkiye ve bölgenin en önemli girişimcilik yarışmasında yer alarak potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilirler.
  • Yerli/yabancı basınla tanışabildikleri gibi yüksek miktarda da geri bildirim toplayabilirler.
  • Ücretsiz olarak Webrazzi Summit 2018’e katılabildikleri gibi Startup Lounge’a da yine ücretsiz olarak dahil olabilirler. Girişimlerin potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla buluşma şansı yakalayacağı bu özel alanda etkinlik süresince onlarca girişim yer alacak.
  • Webrazzi Summit 2018 öncesinde düzenlenecek olan, yurtiçi ve yurtdışından sektörün önde gelen isimlerinin yer alacağı ‘VIP Dinner’ ve diğer tüm organizasyonlara 2 kişilik davetiye hakkı kazanabilirler.

Girişimlerde nelere dikkat edeceğiz?

Webrazzi Arena’ya katılacak girişimler gelen başvurular içerisinden Webrazzi ekibi tarafından seçilecek. Genel başvurular arasında seçim yaparken aşağıdaki kriterler dikkate alınacaktır.

  • Girişimlerin, ilk kez Webrazzi Arena’da duyuruluyor olması bizim için çok büyük bir artı. Geçmişte ininal ve ÖdeAl gibi girişimlerin Webrazzi Konferansları’nda lanse edildiklerini de hatırlatalım.
  • Webrazzi Arena öncesi benzer başka yarışma ya da programlara katılmış olan girişimlere sıcak bakmıyoruz.
  • Girişimler daha önce yatırım almış ya da herhangi bir hızlandırma programına katılmış olabilirler.
  • Webrazzi Arena’da sahneye çıkacak olan girişimler ödeme sistemlerinden mobil oyuna, SaaS’tan e-ticarete kadar çok farklı kategorilerde yer alabilirler. Bu noktada herhangi bir ayrımımız bulunmuyor.

Başvuru süreci nasıl işliyor?

Webrazzi Arena’ya aşağıdaki linki kullanarak online olarak başvuru yapabilirsiniz. 15 Eylül itibariyle başvuruları kapatıp, tüm başvurulara olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacağız.

Hemen Başvur