Webrazzi Arena 2019 Girişimleri

AppNava
AppNava: Mobil oyun kullanıcılarının davranışlarını veri odaklı modellerle analiz ederek geliştiricilerin efor sarf etmeden doğru aksiyonlara yönlendirilmesini sağlayan analitik bir araçtır.
Cameralyze
Cameralyze: Kamera görüntülerini analiz ederek, elde ettiği sonuçlarla önerilerde bulunan yapay zeka destekli sanal asistanları geliştiren girişim
Gamitive
Gamitive: Platformumuzla sadece dakikalar içerisinde ürünlerinizin ön gösterimini içeren yaratıcı ve yeni nesil içerikler üretin; hem de kod yazmadan!
Hamilinden
Hamilinden: İşletmelerin vadesi gelmeyen alacakları için tek bir noktadan birden çok finans kurumuna ulaşarak hepsinden teklif almalarını sağlayan Türkiye'nin ilk BDDK onaylı Finansman Portalı
Holacon
Holacon: Bir Etkinliğe Ait Tüm İhtiyaçları Tek Bir Yerde Bir Araya Getiren, Proaktif Etkinlik Yönetimi Yazılımı ve Mobil Uygulaması.
HoloNext
HoloNext: Markaların ürünlerini satış öncesi ve sonrasında Artırılmış Gerçeklik (AR) modunda gösterebilmelerini sağlayan SaaS tabanlı içerik platformu
Lagom
Lagom: Her türlü veri kaynağına bağlanarak veri güvenliği ve bilgi yönetimi sağlayan yapay zeka platformu
RemoteTeam
RemoteTeam: Uzaktan çalışan takımlar için insan kaynaklarını yönetim platformu Remoteteam.com
T-Fashion
T-Fashion: T-Fashion tekstil firmalarına derin öğrenme tabanlı sosyal medya analizleri doğrultusunda özelleştirilmiş trend tahminleri sunan platformdur.
Transolt
Transolt: İnsansız yük taşıma robotları ile fabrikalar & depolarda operasyon giderleri ve iş kazaları minimize edilmektedir.

Webrazzi ArenaTürkiye’nin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit içerisinde, Webrazzi farkıyla, Türkiye’nin en önemli girişimcilik yarışmasını beşinci kez düzenliyoruz: Webrazzi Arena!


BAŞVURU DÖNEMİ SONA ERDİ

Webrazzi Arena ile ilgili detaylara hemen aşağıdan ulaşabilir, geçen yılın yarışma sonuçlarına da dilerseniz buradan göz atabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz ya da görüşünüz için bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Webrazzi Arena girişimlere/girişimcilere neler vadediyor?

Webrazzi Arena yarışmasına katılan girişimler;

  • Türkiye ve bölgenin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2019’da, yine Türkiye ve bölgenin en önemli girişimcilik yarışmasında yer alarak potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilirler.
  • Yerli/yabancı basınla tanışabildikleri gibi yüksek miktarda da geri bildirim toplayabilirler.
  • Ücretsiz olarak Webrazzi Summit 2019’a katılabildikleri gibi Startup Lounge’a da yine ücretsiz olarak dahil olabilirler. Girişimlerin potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla buluşma şansı yakalayacağı bu özel alanda etkinlik süresince onlarca girişim yer alacak.
  • Webrazzi Summit 2019 öncesinde düzenlenecek olan, yurtiçi ve yurtdışından sektörün önde gelen isimlerinin yer alacağı ‘VIP Dinner’ ve diğer tüm organizasyonlara 2 kişilik davetiye hakkı kazanabilirler.

Girişimlerde nelere dikkat edeceğiz?

Webrazzi Arena’ya katılacak girişimler gelen başvurular içerisinden Webrazzi ekibi tarafından seçilecek. Genel başvurular arasında seçim yaparken aşağıdaki kriterler dikkate alınacaktır.

  • Girişimlerin, ilk kez Webrazzi Arena’da duyuruluyor olması bizim için çok büyük bir artı. Geçmişte ininal ve ÖdeAl gibi girişimlerin Webrazzi Konferansları’nda lanse edildiklerini de hatırlatalım.
  • Webrazzi Arena öncesi benzer başka yarışma ya da programlara katılmış olan girişimlere sıcak bakmıyoruz.
  • Girişimler daha önce yatırım almış ya da herhangi bir hızlandırma programına katılmış olabilirler.
  • Webrazzi Arena’da sahneye çıkacak olan girişimler ödeme sistemlerinden mobil oyuna, SaaS’tan e-ticarete kadar çok farklı kategorilerde yer alabilirler. Bu noktada herhangi bir ayrımımız bulunmuyor.