Startup Lounge 2019 Girişimleri

34con Agrovisio Alivex AppNava Avokadio Biolive Cameralyze Diner Exenize Fabrikator FakeFind Gamer Arena Gamitive GlobalMiles Glocalzone Gmply Hamilinden Hamurlabs Holacon HoloNext HotelForex image4 innobase Justifi Lagom Ludens Manim Masraff Mespact Missafir moritoys motivacraft PCIChecklist PIN pinterrail pollective ProsoftVR qubitro RemoteTeam Sanction Scanner Teamfluencer Testrobotic T-Fashion Thread in Motion transolt verilogyStartup Lounge

Webrazzi Summit 2019; geçen senelerde olduğu gibi, aynı zamanda Startup Lounge adı altında girişimciler için özel bir alana da ev sahipliği yapacak.

Startup Lounge paketinde neler var?

Startup Lounge paketi girişimler için aşağıdaki imkan ve avantajları sağlamaktadır;

  • 2 kişi (kurucu ortak, girişim çalışanı) için Webrazzi Summit 2019 davetiyesi.
  • Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı.
  • Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit katılımcısıyla tanışma ve onlardan geri bildirim alabilme şansı.

Startup Lounge’a hangi girişimler katılmalı?

Startup Lounge’a henüz kapalı beta sürecinde olan girişimlerden tutun da, yatırım almış ve büyüme evresinde olan tüm girişimler katılabilirler.

Startup Lounge’a katılmayı düşünen girişimcilerin özellikle dikkat etmesi gerekenler neler?

Girişiminizi Startup Lounge alanında tanıtırken aşağıdaki detaylara dikkat ederek daha fazla ilgi ve daha yüksek geri dönüşler elde edebilirsiniz;

  • Startup Lounge alanında yer alacak tüm girişimlere birer masa (desk) veriyoruz. Burada demo/sunum yapmak için bir bilgisayar/monitor kurulumu yapabilirsiniz.
  • iPad gibi küçük cihazlar ya da bilgisayar yardımıyla ufak bir form hazırlayarak katılımcılardan doldurmalarını talep edebilir, kafanızdaki kampanya ya da fikir için veri toplayabilirsiniz.
  • Yanınızda girişiminize dair tişört ya da sticker gibi ürünler getirerek katılımcılarımıza dağıtabilirsiniz.
  • Webrazzi Summit 2019 katılımcılarına özel olarak beta versiyon kullanım hakkı ya da çeşitli indirim kurguları tasarlayabilirsiniz.