Webrazzi Arena 2020 Girişimleri

33fab.fit
33fab.fit: Girişim, ister cep telefonundan ister bilgisayardan katılabileceğiniz canlı fitness dersleri veriyor.
Counterfake
Counterfake: Yapay zeka ile online alışveriş sitelerinde bulunan sahte ürünleri ortaya çıkarıyor.
Efilli
Efilli: Sitenizin performansını iyileştirmek, kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek veya kolay giriş sağlamak için topladığınız verileri KVKK’ya uygun şekilde depolayan girişim.
inspakt
inspakt: Hizmet endüstrisindeki güveni dijitalleştirmek için çalışan bir güven yaratım platformu.
Medialyzer
Medialyzer: Medialyzer, makine öğrenmesi ile desteklediği ses ve görüntü tanıma teknolojisi ile kullanıcılara rakiplerinin tüm medya reklamlarını izleme olanağı sağlıyor.
Playbook
Playbook: Playbook, resimler, videolar ve metinler kullanarak operasyonel görevler için adım adım, hikaye benzeri kılavuzlar oluşturmanıza olanak tanıyor.Sadece mobil uygulamaya SDK’yı ekleyerek çalışanlar için uzaktan eğitimi başlatabiliyorsunuz.
Popupsmart
Popupsmart: Popupsmart, kullanıcıların siteleri için kolayca Pop-up oluşturmasını sağlarken, gelecek vaadeden bir pazardan pay almaya çalışıyor.
Rimuut
Rimuut: Full time veya yarı zamanlı olarak freelance dijital hizmetler sağlayan profesyonellerin şirketleşmeden şirket gibi çalışmalarını sağlıyor.
Skreenr
Skreenr: Değerlendirmeleri, tahmine dayalı analitiği, iş akışı otomasyonunu ve video görüşmelerini birleşik bir platforma yerleştirerek aday seçme ve tarama sürecinizi dijital olarak dönüştürüyor.
Werk
Werk: Ekip yönetimi platformu. Werk ile performansı yönetebiliyor, iş birliği yapabiliyor, iletişim kurup planlayabiliyor ve ekip hakkında daha fazlasını öğrenebiliyorsunuz.

Webrazzi ArenaTürkiye’nin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit içerisinde, Webrazzi farkıyla, Türkiye’nin en önemli girişimcilik yarışmasını altıncı kez düzenliyoruz: Webrazzi Arena!

BAŞVURU DÖNEMİ SONA ERDİ

Webrazzi Arena ile ilgili detaylara hemen aşağıdan ulaşabilir, geçen yılın yarışma sonuçlarına da dilerseniz buradan göz atabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz ya da görüşünüz için bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Webrazzi Arena girişimlere/girişimcilere neler vadediyor?

Webrazzi Arena yarışmasına katılan girişimler;

  • Türkiye ve bölgenin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2020’da, yine Türkiye ve bölgenin en önemli girişimcilik yarışmasında yer alarak potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilirler.
  • Yerli/yabancı basınla tanışabildikleri gibi yüksek miktarda da geri bildirim toplayabilirler.
  • Ücretsiz olarak Webrazzi Summit 2020’a katılabildikleri gibi Startup Lounge’a da yine ücretsiz olarak dahil olabilirler. Girişimlerin potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla buluşma şansı yakalayacağı bu özel alanda etkinlik süresince onlarca girişim yer alacak.
  • Webrazzi Summit 2020 öncesinde düzenlenecek olan, yurtiçi ve yurtdışından sektörün önde gelen isimlerinin yer alacağı ‘VIP Dinner’ ve diğer tüm organizasyonlara 2 kişilik davetiye hakkı kazanabilirler.

Girişimlerde nelere dikkat edeceğiz?

Webrazzi Arena’ya katılacak girişimler gelen başvurular içerisinden Webrazzi ekibi tarafından seçilecek. Genel başvurular arasında seçim yaparken aşağıdaki kriterler dikkate alınacaktır.

  • Girişimlerin, ilk kez Webrazzi Arena’da duyuruluyor olması bizim için çok büyük bir artı. Geçmişte ininal ve ÖdeAl gibi girişimlerin Webrazzi Konferansları’nda lanse edildiklerini de hatırlatalım.
  • Webrazzi Arena öncesi benzer başka yarışma ya da programlara katılmış olan girişimlere sıcak bakmıyoruz.
  • Girişimler daha önce yatırım almış ya da herhangi bir hızlandırma programına katılmış olabilirler.
  • Webrazzi Arena’da sahneye çıkacak olan girişimler ödeme sistemlerinden mobil oyuna, SaaS’tan e-ticarete kadar çok farklı kategorilerde yer alabilirler. Bu noktada herhangi bir ayrımımız bulunmuyor.